אירועים

אירוע פרטי במסעדה

אירועים במיזומי הם חווית בילוי קולינרי עם סטנדרט אירוח גבוה, אל מול נוף עוצר נשימה של הכנרת והגולן.
חלל המסעדה מספק פתרון למגוון סוגים של אירועים, פרטיים או עסקיים כאחד.

נשמח לארח שמחות עד 200 משתתפים עם תפריט מותאם אישית לאירוע שלכם.

 

 

אירוע פרטי בסדר גודל בן עשרות משתתפים, הוא אירוע בו קיימת חשיבות יתרה להקפדה על פרטים. אירועים כאלה יכולים להיות ימי הולדת, ימי נישואין, טקסי חתונת כסף וחתונת זהב, בריתות, בר ובת מצווה ונקודות ציון חשובות אחרות בחיים.

 

הבחירה בהפקה של אירוע קטן היא בחירה באירוע אינטימי תוך מתן דגש על חוויית אירוח איכותית ומפנקת לאורחים- מענה שניתן בצורה מדויקת על ידי מסעדת אלטה- מסעדה מעוצבת השוכנת על שפת הכינרת בצומת מושבת הכינרת אל מול חוף שלדג, אל מול הרי הגולן.

 

 

אירועים במסעדה- יתרונות

הבחירה לקיים אירוע קטן במסעדה על פני אולם אירועים היא בחירה שמותירה שליטה בעיצוב וניהול האירוע בידי המארחים. מסעדה היא חלל קטן ואינטימי, בה קל לייצר אווירה חגיגית ומעטפת משפחתית. תכנון אירוע פרטי במסעדה מאפשר גם בחירה ממגוון המנות שבתפריט השוטף כמו גם בניית תפריט אישי ומותאם לאירוע, התאמה לאופי אורחים ולסגנון ויצירת גמישות והתאמה אישית לצרכים של אורחים.

אירוע פרטי במסעדה במרבית המקרים גם יעלה פחות מעלות אירוע באולם, שכן האירוע לא נועד לממן עלויות תפעוליות רחבות של אולם אירועים.

 

אירועים בכינרת

אירועים בכינרת הם נחלתם של כלל תושבי ישראל, ולא מיועדים רק לתושבי העיר טבריה ויישובי הסביבה. כיום משפחות רבות נוהגות לערוך אירועי בר מצווה בשילוב עלייה לתורה במקומות שונים וייחודיים בישראל, בניהם בבתי הכנסת העתיקים שבעיר טבריה, בשילוב טיול וסעודת בר מצווה מפנקת במסעדה.

מסעדת מיזומי מארחת קבוצות ומשפחות מכל רחבי הארץ, ומספקת מקום איכותי ומעוצב, עם נוף מרהיב לכינרת ולגולן, ותפריט שף עשיר במנות איכותיות, לצד כל הפתרונות הנלווים לצרכי האירוח: מסך גדול להקרנת מצגת וסרטונים, מערכת סאונד ומדיה ומוזיקת רקע נעימה ומרגשת.

 

 

יצירת קשר

שעות פתיחה: שלישי עד שבת 18:00-23:00
אנא מלאו את טופס - יצירת קשר